ŠÁLKA KÁVY KIMBO
Cez bezpo─Źet legiend, ktor├ę obklopuj├║ p├┤vod k├ívy, je st├íle neist├ę, kedy boli plody rastliny prv├Ż kr├ít pou┼żit├ę pre n├ípoj s intenz├şvnou chu┼ąou a energizuj├║cimi vlastnos┼ąami. D├ívny pr├şbeh rozpr├íva o abes├şnskom pastierovi k├┤z Kaldim, ktor├Ż si v┼íimol, ┼że jeho kozy sa stali viac ┼żiv├ę po zjeden├ş listov a ─Źerven├Żch bob├║─ż z niektor├Żch rastl├şn. Preto vzal zop├ír bob├║─ż do najbli┼ż┼íieho kl├í┼ítora, kde s restovan├Żmi fazu─żkami zmie┼ían├Żmi s vodou pripravil hor├║ci osvie┼żuj├║ci n├ípoj, ktor├Ż pom├íhal mn├şchom zosta┼ą bdel├Żmi po─Źas dlh├Żch modlitebn├Żch ve─Źerov. K├íva, ktor├í bola popul├írna v arabskom svete od 13. storo─Źia, bola poslan├í do Ben├ítok na za─Źiatku 17. storo─Źia a tam sa za─Źalo jej dob├Żvanie z├ípadn├ęho sveta.
Pr├şbeh ├║spechu
Hist├│ria Caf├ę do Brasil - Caff├ę Kimbo bola zalo┼żen├í takmer pred polstoro─Ź├şm v Neapole, v hlavnom meste Espressa. V tomto n├ídhernom meste rodina Rubinovcov zalo┼żila mal├║ pra┼żiare┼ł, ktor├í sa do desiatich rokov stala nepopierate─żn├Żm l├şdrom medzi pra┼żiar┼łami k├ívy v Neapole.
Rok ─Źo rok bol kladen├Ż d├┤raz na to, aby bola produkovan├í vysoko kvalitn├í k├íva pre dom├ícnosti a kaviarne, k├íva s jedine─Źnou chu┼ąou, ktor├í by odr├í┼żala skvel├║ neapolsk├║ trad├şciu. Kombin├ícia tejto trad├şcie, inovat├şvne marketingov├ę strat├ęgie a v├Żdatn├ę invest├şcie do produkcie zabezpe─Źili, ┼że sa firma Caf├ę do Brasil stala d├┤le┼żitou pra┼żiar┼łou na celon├írodnej ├║rovni. V roku 1994 sa stala druh├Żm najv├Ą─Ź┼í├şm producentom balenej k├ívy v Taliansku. Dnes sa t├íto spolo─Źnos┼ą p├Ż┼íi unik├ítnymi sk├║senos┼ąami vytvoren├Żmi vysoko kvalitn├Żmi produktami, prev├ídzkovou technol├│giou a neust├ílym oh─żadom na meniace sa po┼żiadavky z├íkazn├şkov.
Vstup na celosvetov├ę trhy
Po dosiahnut├ş neoby─Źajn├ęho n├írodn├ęho ├║spechu Caff├ę Kimbo prist├║pilo na ─Ćal┼íiu v├Żzvu: expandova┼ą na nov├ę trhy v zahrani─Ź├ş a prin├í┼ía┼ą nezamenite─żn├║ neapolsk├║ ar├│mu do kraj├şn na celom svete. V s├║─Źasnosti je Caff├ę Kimbo vychutn├ívan├ę v domovoch a kaviar┼łach v neust├íle sa zvy┼íuj├║com po─Źte kraj├şn vr├ítane USA, Kanady, Franc├║zska, Belgicka, Holandska, Austr├ílie, Ruska, Japonska a v mnoh├Żch in├Żch na piatich kontinentoch. Podstatn├ę invest├şcie do reklamy a informa─Źn├ę kampane na roz┼íirovanie kult├║ry espresso k├ívy do t├Żchto kraj├şn priniesli v├Żznamn├Ż ├║spech v etablovan├ş sa tejto zna─Źky na celom svete.
Sila kvality
Kvalita je hlavnou my┼ílienkou Caff├ę Kimbo. V├Żsledky s├║ dosahovan├ę neust├ílym zameriavan├şm sa na celkov├Ż v├Żrobn├Ż re┼ąazec: d├┤sledn├Ż v├Żber najjemnej┼í├şch k├ívov├Żch z┼Ľn priamo v krajine p├┤vodu, odborn├ę pra┼żenie a mletie a d├┤kladn├ę testy kvality pred balen├şm.
Spolo─Źnos┼ą priebe┼żne modernizuje v├Żrobn├Ż re┼ąazec s cie─żom dosiahnu┼ą najvy┼í┼íie zlep┼íenie ┼ítandardov kvality fin├ílneho produktu. V mene obchodnej v├şzie spolo─Źnosti, Caff├ę Kimbo z├şskal certifik├ít kvality UNI EN ISO 9001:200 a certifik├ít ┼żivotn├ęho prostredia ISO 14001:2004.